Bergen op Zoom, 7 juli 2006
Aan Burgemeester en Wethouders
der Gemeente Bergen op Zoom
Postbus 35
4600 AA Bergen op Zoom
Betreft: details2, ons kenmerk LK/6032
Geacht College,
Reeds eerder wees ik Uw college op het belang van details.
Bijgaand een foto van een rioolput in de Penstraat. Een voorbeeld van je straatje schoonvegen ten koste van een ander! Hoe raken riolen toch verstopt? Is dit de bedoeling van een gescheiden rioolstelsel? Dit zijn retorische vragen, zo U begrijpt. Handhaving en voorlichting inzake de gevolgen van dit soort handelen zijn op zijn plaats!
Tevens bijgaand een tweetal foto’s van mindervaliden-afritten bij de hoek P. Turcqstraat/van Overstratenlaan. Ze spreken voor zichzelf. Ze staan helaas niet op zich. Mindervalide-afritten hebben geen nut als er voor geparkeerd wordt. Ook hier is handhaving op zijn plaats!
Bijgaand ook een foto van een parkeerplaats, direct naast een zebrapad in de Burg. Stulemeijerlaan. Vreemd. Laten de verkeersreglementen nu aangeven dat binnen 5 meter van een zebrapad niet geparkeerd mag worden! Dit bijvoorbeeld om scootmobielgebruikers nog enig zicht op het aanstormende verkeer te geven.
Tenslotte een foto van een beschadiging aan het bruggetje naar het Ravelijn, ontstaan omdat een toiletvoorziening ca. 2 weken na afloop van een evenement over de reling is gekieperd door vandalen. Twee weken stond deze toiletvoorziening, al stinkend, recht voor één van de top toeristische bezienswaardigheden van Bergen op Zoom. In de vergunning is zeker geregeld dat een toiletvoorziening snel na het evenement verwijderd dient te worden. Handhaving is ook hier op zijn plaats.
Deze brief zijn slechts constateringen en suggesties en behoeven als zodanig geen antwoord, maar actie!
Uw acties tegemoet ziende,
Met vriendelijke groet,
Louis van der Kallen