ARM BERGEN OP ZOOM: HET ANTON VAN DUINKERKENPARK

 


| jaar 2 | nr. 021 | 17-07-2019 |

| ZONDER WOORDEN |

ARM BERGEN OP ZOOM: WOORDEN SCHIETEN TE KORT

ARM BERGEN OP ZOOM: HET ANTON VAN DUINKERKENPARK (WOORDEN SCHIETEN TE KORT)Wethouder Evert Weys vindt het een goed idee om de burgers te vragen een promotiefilmpje voor Bergen op Zoom te maken. Net zoals hij, houden wij van onze gemeente. Ons filmpje is weer zeer kritisch en deze keer zonder woorden. Laten we ons verenigen en onze gemeente weer op de goede weg helpen, door samen te gaan werken aan de schuldsanering. Volgens de BSD is de enige echte oplossing: een ARTIKEL 12 gemeente te worden. Dat doet ook ons zeer, maar het is niet anders.Dit filmpje is deel II, nadat wij deel I gemaakt hebben na een oproep van de Bergse VVD. De link naar deel I staat hieronder.-https://www.facebook.com/bsdboz/videos/613055115884200/

Gepostet von Bergse Sociaal Democraten – BSD am Dienstag, 16. Juli 2019

(geluid aanzetten in video)

Google maps


 

Voeg toe aan je favorieten: Permalink.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *